UKRSIBBANK: Climate Changemakers Awards

Оглашение результатов кейса!

Суддівська колегія Climate Changemkers Awards провела детальну перевірку отриманих робіт. Дякуємо учасникам за велику кількість цікавих ідей! Імена переможців вже відомі, вітаємо фіналістів: ✅Gorgolyuk Yuriy ✅Оксана Єгорова (учасники команди: Вікторія Пидоренко, Валерія Качай) ✅Sviatoslav Igorevich Ті, хто увійшов у 10-ку найкращих отримають PR підтримку та унікальну можливість оприлюднити свої проекти серед клієнтів банку. Для подальшої співпраці ми зв’яжемося з авторами : 📍Дарина Антоненко 📍Віктор Гамалій 📍Богдан Мурашевич 📍Урсу Тетяна 📍Олександра Македонська (учасники команди: Татьяна Чирва) 📍Єгор Кузьков (учасники команди: Вадим Худобец,Аліна Фролова) 📍Олексій Назаренко Нагородження за участі суддів та трьох фіналіств відбудеться 21 грудня у головному офісі UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Деталі фінального дня повідомимо згодом.

Финалисты

.buro
Gorgolyuk Yuriy
Gorgolyuk Yuriy
Одесса, Украина
Засновник
Green Way
ВП
Вікторія Пидоренко
ВК
Валерія Качай
Оксана Єгорова
Оксана Єгорова
Save Life
Sviatoslav Igorevich
Sviatoslav Igorevich
Киев, Украина
Европейский университет
Cпециалист по информационной безопасности

Участник

ЖНАЕУ
Anastasiya Les'
Anastasiya Les'
Житомир, Украина
Житомирський національний агроекологічний університет
Доцент
sugar
ЕУ
Евгений Усольцев
ЮР
Юлия Радченко
Игорь Юрьевич
Игорь Юрьевич
Киев, Украина
КПІ ім.Ігоря Сікорського
1.Публічне управління та адміністрування 2. Право
Maksym Danyk
Maksym Danyk
Киев, Украина
Университет имени Тараса Шевченко, КИМО
International Management & Marketing
ОР
Олена Рубаненко
Винница, Украина
Вінницький національний технічний університет
15.14.02
доцент
МЛ
Марта Літинська
НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"
асистент
СК
Слончак Крістіна
Киев, Украина
НаУКМА
Екологія
Дослідник
ДА
Дарина Антоненко
Киев, Украина
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
екологія
PureWater
Анна Трохименко
Анна Трохименко
Анастасія Колєгова
Анастасія Колєгова
Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова
Технології захисту навколишнього середовища
аспірант, асистент викладача, лаборант
Taya Kalmykova
Taya Kalmykova
Одесса, Украина
Одеський національний економічний
підприємництво, торгівля і біржова діяльність
СЛ
Світлана Логінова
ИВ
Ирина Вдовиченко
АР
Алла Разанова
Винница, Украина
Винницкий национальный аграрный университет
201- агрономия
ТЗ
Тетяна Зайцева
НК
Наталія Ковка
ВО
Віталій Овчарук
ОД
Ольга Демчук
Евгения Дудник-Танасюк
Евгения Дудник-Танасюк
Хтф Онпу
Хтф Онпу
ECOsteZhka
Алина Пантрягина
Алина Пантрягина
Віта Прищепа
Віта Прищепа
ИЯ
Игорь Ярема
Eco Public Administration
Elena Zhariuk
Elena Zhariuk
ЯМ
Ярослав Морозюк
Альона Омельченко
Альона Омельченко
ЮС
Юлия Стародумова
Air Pollution Monitoring
ВХ
Вадим Худобец
Киев, Украина
КПІ ім. Сікорського
Автоматизація та Електроприводи
Alina Frolova
Alina Frolova
Киев, Украина
Інститут молекулярної біології і генетики НАН України
Молекулярна біологія
Молодший науковий співробітник
ЕК
Егор Кузьков
Киев, Украина
КДАВТ ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного
Програмна Інженерія
Electronics Design Engineer
АГ
Аліна Гуцол
Environmental Lawyers
ОЗ
Олег Зорин
Херсон, Украина
Херсонский государственный университет
Право
ЕМ
Евгения Мартин
Херсон, Украина
Херсонский государственный университет
Право
ВЯ
Валерій Ярош
Василь Полякевич
Василь Полякевич
ЛЯ
Людмила Яковець
ВГ
Вііктор Гамалій
Хром'як Уляна Володимирівна
Vasyl Popovych
Vasyl Popovych
АН
Алексей Назаренко
БМ
Богдан Мурашевич
Т
Урсу Тетяна
БВ
Борис Васильківський
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
кафедра екології
старший викладач
Ігор Кузик
Ігор Кузик
Тернополь, Украина
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
Екологія
аспірант кафедри геоекології та методики навчання екологічних дисциплін
Роман Марунчак
Роман Марунчак
ЛНУ Ім. Івана Франка
Системне проектування
QA Engineer
Ирина Аблеева
Ирина Аблеева
Сумы, Украина
Сумський державний університет
Экология и охрана окружающей среды
Старший преподаватель кафедры прикладной экологии
Ecology and ceramics
ТЧ
Татьяна Чирва
АМ
Александра Македонская
Украинский Химико-технологический Университет
Химические технологии и инженерия
Екомаги
Ирина Александровна
Ирина Александровна
НИ
Наталия Ивченко
Віталій  Бороденчик
Віталій Бороденчик
Сергій Воробйов
Сергій Воробйов
Національна академія державного управління при Президентові України
Руководитель
Ирина Черная
Ирина Черная
Ира Моисеева
Ира Моисеева
Наталья Шуптар-Порываева
Наталья Шуптар-Порываева
Одесская область, Украина, Украина
Одесский государсвенный экологический университет
экономика природопользования
аспирант кафедры экономики природопользования
Єлизавета Бородина
Єлизавета Бородина
Алевтина Алейнікова
Алевтина Алейнікова
Харьков, Украина
Харківський національний університет будівництва та архітектури
1. Інженер-будівельник. 2. Магістр з менеджменту.
доцент кафедри технології будівельного виробництва
KM
Konstantin Maletsky
директор
КЗ
Костянтин Замікула
СС
Софія Сав'юк
Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат - школа мистецтв) м. Олександрія, 7 клас
школяр
Коваль Геннадій
Коваль Геннадій
Александрия, Украина
Кировоградский государтвенный технический университет
Агрономия
генеральный директор
Country of the future
Карина Захаренкова
Карина Захаренкова
Мариуполь, Украина
Маріупольський державний університет
Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
Евгения Новикова
Евгения Новикова
Мариуполь, Украина
Мариупольский государственный университет
информационное, библиотечное и архивное дело
Dasha Vasilenko
Dasha Vasilenko
Киев, Украина
КНЭУ
Международный Бизнес
Founder, CEO