Агро

Student FoodTech Challenge

Хакатон для спеціалістів «Технології виробництва та переробки продукції тваринництва»

О кейсе
Привіт, студенте! Ти майбутній технолог, навчаєшся в агросфері або цікавишся темою виробництва та переробки продукції тваринництва? Бажаєш цікаво і з користю для свого професійного майбутнього провести вихідні? 18-19 травня у Києві відбудеться захід, на якому студенти зможуть вже зараз поча...
Какой интерес для участников?
Личная встреча
Консультації провідних експертів МХП, можливість попрацювати в одній команді з молодими спеціалістами провідного агрохолдингу Східної Європи та провести нетворкінг з більш ніж 80 учасниками хакатону.
Призовой фонд
Команда переможців отримає ноутбуки. Найкращі учасники отримають можливість відвідати виробництво найсучаснішої фабрики МХП у м. Ладижин, найбільшої птахофабрики у Європі.
Работа или стажировка
Участь у хакатоні – це класний досвід вирішення реального кейсу компанії. Учасники з найкращими рішеннями отримають запрошення на практику або стажування з можливістю подальшого працевлаштування до агрохолдингу.
Консультации
Менторы
Головний технолог "Снятинська птахофабрика", Нова ТОВ
Вадим Головчак
У 2011 році Вадим прийшов на посаду старшого інспектора з якості. Працював технологом та начальником відділу контроля якості. У 2016 році був підвищений до посади головного технолога. Відповідає за впровадження нових продуктів, розробку технологічних інструкцій, маркування продукції, розробку технологічного процесу.
Головний технолог "Вінницької птахофабрики", МХП
Ганна Сузова
Розпочала свою діяльність у компанії МХП у 2013 році з посади технолога. У травні 2015 року отримала підвищення до посади головного технолога. Відповідає за розробку та впровадження нових технологічних процесів, контролює дотримання вимог технологічних інструкцій.
Начальник відділу виробництва, Переробний комплекс філія "Вінницька птахофабрика", МХП
Сергій Лиховид
Сергій почав свою кар`єру в МХП у 2003 році з посади майстра інжектації на підприємстві «Перемога Нова». У 2006 році був підвищений до начальника зміни. У 2015 році протягом 6 місяців працював начальником забійного цеху на підприємстві «Оріль-Лідер». З осені 2015 року розпочав роботу на позиції начальника відділу, де Сергій відповідає за весь процес виробництва.
Заступник директора комплексу з питань виробництва, "Миронівська птахофабрика", МХП
Максим Мазур
Досвід роботи – 10 років. Розпочав діяльність з посади технолога з виробництва та переробки продукції тваринництва. Мав досвід роботи головним технологом, начальником цеху забою на «Оріль-Лідер». На сьогоднішній день обіймає посаду заступника директора з питань виробництва.
График решения
14 маяДедлайн реєстрації учасниківОстанній день подачі заявок на участь у хакатоні
17 маяХакатон Student FoodTech (LIFT99, м. Київ)Відкриття хакатону. Презентація кейсу. 30-годинний марафон з розробки рішення кейсу з технологій виробництва та переробки продукції тваринництва
18 маяФінал та нагородження переможцівКоманди презентують свої рішення суддівській колегії хакатону. Фінал та нагородження переможців

О кейсодателе
Організатором Student FoodTech Challenge виступає агрохолдинг МХП – сучасна та інноваційна компанія, яка йде в ногу з часом і сприяє розвитку сільської місцевості та національної економіки України. Це вертикально інтегрований холдинг, який є одним з кращих працедавців в агропромисловому комплек...
Судейская коллегия кейса
Євген Ярмошенко
провідний інженер з автоматизованих систем керування виробництвом, ПрАТ «Миронівська птахофабрика» групи компаній МХП
Участие
Стоимость:
Бесплатно
Секция:
Агро
Язык:
українська, русский
Команда:
1-5 человек
Специализации:
Consulting
Требования к участникам
  • Студенти технологи 3-6 курсів, навчаються в агросфері або цікавляться темою виробництва та переробки продукції тваринництва!
Кейсодатель
Тип:
Бизнес
Отрасль:
Food
География:
Интернациональная
Сайт:
Служба поддержки CASERS
Vodafone:
050 056 27 70
Viber/WhatsAapp:
050 056 27 70
Email:
support@casers.org