Фінанси

Кейс від НБУ: Банк майбутнього

Зміни ландшафт фінансової екосистеми!

07 лютого-15 травня

Робота або стажування
Подарунки
Сертифікат
Особиста зустріч
Про кейс
Яким буде банківський сектор України в майбутньому? Чи працюватиме класична модель банкінгу в умовах буму FinTech та стартапів? На що повинні звернути увагу ключові гравці вже зараз, щоб їх бізнес-моделі відповідали вимогам часу та потребам майбутніх клієнтів? Вирішувати вам! Вам (основни...
Який інтерес для учасників?
Робота або стажування
Запрошення на стажування / працевлаштування до Національного банку України, банків-учасників та партнерів кейсу
Подарунки
Брендовані подарунки та екскурсії серед банків-учасників та партнерів проекту
Сертифікат
Усі фіналісти отримають іменні сертифікати
Особиста зустріч
Зустрічі з менторами, виступи відомих спікерів, майстер-класи з професійного та особистісного розвитку
Консультації
Ментори
Голова Правління ПРАВЕКС БАНКУ
Тарас Кириченко
Тарас має більш ніж 15-річний досвід роботи на керівних посадах в банківській системі (ПАТКБ «Укрсиббанк», ПАТ «ВТБ Банк»). Закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю комп’ютерні та інтелектуальні системи та мережі, а також Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ) за спеціальністю управління зовнішньоекономічною діяльністю. Тарас Олексійович також є Головою постійно діючого Комітету з банківських та фінансових питань (FLIFI) Американської Торгової Палати в Україні, Заступником Голови Ради Незалежної асоціації банків України (НАБУ), Членом Ради громадської організації «ЕйСіАй – Україна» та Членом Правління громадської організації «УКРАЇНО-КАЛІФОРНІЙСЬКА ІННОВАЦІЯ». Ключові сфери експертизи: загальна стратегія організації та бізнес-планування.
Керівник з розвитку інноваційних рішень АТ "Альфа-Банк"
Андрій Книр
Більше 10 років досвіду в автоматизації банківських процесів в ролі: developer, team-lead, architect, SCRUM-master, Product owner. Один із засновників та ідеологів Alfa Agile Community – спільноти однодумців, які розвивають та лобіюють Agile як в середині компанії так і за її межами. Команди Андрія займаються розвитком як класичних банківських інструментів, так і передових та інноваційних рішень. Ключові сфери експертизи: Full stack development, Architecture, Agile, Design thinking, Product development, E-Commerce, R&D, Cloud architecture, Cloud development.
Голова Правління АТ «ОТП Банк»
Тамаш Хак-Ковач
У банківському бізнесі працює понад 18 років. Раніше виконував обов'язки Голови Правління дочірнього банку Commerzbank в Угорщині, очолював дочірній банк Commerzbank в Москві і керував підрозділом Центральної та Східної Європи (CEE) Commerzbank. З березня 2012 року працює в АТ «ОТП БАНК», Україна, на посаді Голови Правління. Пан Хак-Ковач зарекомендував себе як ефективний менеджер, здатний знаходити правильні рішення для розвитку компанії. У рамках проекту пан Хак-Ковач виступає як головний ментор ОТП Банку. Для студентів він зможе перш за все буде наставником під час підготовки проектної роботи, надаючи вичерпну експертизу щодо ситуації на банківському ринку України, нових фінтех-рішень та ефективного менеджменту. Команді менторів від ОТП Банку ви також можете поставити запитання щодо інновацій та розвитку бізнесу, функціонування роздрібного бізнесу та розвитку стартапів.
Голова Правління АТ «Піреус Банк»
Сергій Наумов
У 1993 році Сергій Наумов закінчив Національний авіаційний університет, в 1995 році -Міжрегіональний інститут ринкових відносин, а в в2005 році отримав ступінь MBA в Kassel International Management School (Німеччина). Сергій має значний управлінський досвід в банківській сфері. Почавши кар'єру в Першому Українському Міжнародному банку, продовжив її в PriceWaterhouseCoopers, в Райффайзен банк України, після чого обіймав посаду голови правління УКРСИББАНКУ (BNP Paribas Group). У 2010 році він був призначений на аналогічну посаду в Правекс-банку (Intesa Sanpaolo), а у вересні 2014 року - очолив Правління АТ «Піреус Банк МКБ». Ключові сфери експертизи: розробка та впровадження в життя стратегії банку, бізнес-планування, оцінка ризиків, банківські продукти для малого та середнього бізнесу.
Директор департаменту корпоративних продуктів, партнерства та продажів Райффайзен Банку Аваль
Руслан Співак
Має більш ніж 15-річний досвід роботи в міжнародних банківських групах та консалтингу, є автором декількох книг і численних статей з економіки, опублікованих в українських і міжнародних джерелах. Руслан має ступінь магістра і кандидата економічних наук з міжнародних фінансів.
Заступник Голови Правління Банку Форвард
Костянтин Кошеленко
Має більш ніж 10-річний досвіду роботи у банківському секторі (ПАТ «ДЕЛЬТА БАНК», ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк», ПАТ Банк «ТРАСТ», Директор бізнесу платіжних терміналів групи компаній EasyPay). Отримав ступінь магістра бізнес-адміністрування у Києво-Могилянській бізнес-школі. Ключові сфери експертизи: роздрібний банківський бізнес, розробка бізнес-моделей, маркетинг, розробка стратегії, кредитно-картковий бізнес, канали продажів, е-commerce тощо.
Старший менеджер Operation Transformation, компанія «Делойт»
Андрій Павленко
Ключовий досвід роботи Андрія включає успішну реалізацію проектів з реорганізації мережі філій (в тому числі функції по роботі з клієнтами корпоративного бізнесу), бюджетування і контролю процесів, пов’язаних з управлінням філіальною мережею, розробку процесів продажів та обслуговування у банківських філіях, оптимізації функцій фронт-офісу, аналізу функцій фронт-офісу з метою переведення непрофільної діяльності до бек- і мідл-офісів. Андрій також має досвід розробки стратегій розвитку для найбільших банків України і СНД (4 проекти за останні 4 роки), реінжинірингу процесів роботи банків з юридичними особами, розробки і реінжинірингу процесів роботи з проблемною заборгованістю юридичних осіб, розробку і впровадження кредитної стратегії банку і політик кредитування МСБ та корпоративного бізнесу, розробку і впровадження системи управління фондуванням і ліквідністю банку, розробку і впровадження системи управлінської звітності бізнес-ліній.
Партнер компанії EY в Україні
Юлія Студинська
Юлія є партнером компанії EY в Україні, керівником групи з надання послуг фінансовим установам, відділ аудиторських послуг. Закінчила Київський національний економічний університет і має ступінь магістра міжнародного менеджменту. Є членом Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів Великобританії (ACCA). Юлія має більш ніж 20-річний досвід проведення аудиту банків і компаній фінансового сектору, а також надання консультацій з питань діагностики та розвитку систем внутрішнього контролю, організаційної структури, внутрішніх процедур тощо. Має Подяку від Національного банку України за вагомий особистий внесок у розвиток банківського сектору економіки України.
Видавець «Future magazine», науковий редактор «Times Fintech», фінтех-євангеліст
Кейт Щеглова-Голдфінч
Науковий редактор світових бестселерів про блокчейн і фінтех Майкла Кейсі і Кріса Скіннера. Економічний і фінансовий журналіст, видавець з 20-річним досвідом роботи. Учасник провідних міжнародних заходів про фінтех та інноваціях, засновник Future Communications Lab. Співорганізатор конференції InsuranceNEXT'UA. Є членом робочої групи НБУ з питань розвитку державної стратегії фінансової грамотності-2020, а також концепції розвитку фінтеху в Україні.
Директор департаменту стратегічних технологій mononank | Universal Bank
Ілля Соколюк
Вища юридична освіта. Досвід роботи у банківському секторі майже 8 років: спочатку Приват Банк, з 2017 року – monobank. Ключові сфери експертизи: технології та маркетинг у роздрібному бізнесі банку.
Директор департаменту кредитних ризиків та оцінки активів Ощадбанку
Дмитро Олійник
Має вищу економічну освіту. В банківській та фінансові сфері 14 років. Важливу частину досвіду отримав у PwC. Розробляв стратегії для великих універсальних банків, що охоплювала бізнес та операційну (в т.ч. технологічну) моделі банків, прогнозування фінансових результатів діяльності на горизонті реалізації стратегії. Проводив діагностику та розробляв цільову систему управління ризиками та роботи з проблемною заборгованістю банків. Здійснював керівництво проектами міжнародної підтримки публічного сектору України, зокрема проектом з розробки стратегії реформування фінансового сектора України та підтримки реалізації стратегії реформування українських державних банків. Під його керівництвом в Ощадбанку реорганізовано процес управління кредитними ризиками з урахуванням кращих світових практик та стандартів, впроваджено МСФЗ 9, оптимізовано процеси оцінки та удосконалено аналіз та адміністрування кредитних ризиків, систему звітності внутрішнім та зовнішнім стейкхолдерам, посилено функцію стрес-тестування та моделювання.
Начальник Управління роботи з міжнародними компаніями Департаменту корпоративного бізнесу УКРСИББАНКУ
Євген Куліков
Має більше 15 років досвіду в банківській системі, зокрема в корпоративному бізнесі на позиціях Senior relationship manager та Head of Capital Markets Sales. Ключовими сферами експертизи Євгена є організація, підготовка та проведення переговорів в міжнародних компаніях, логіка кредитного процесу та фінансового аналізу, макроекономіка в контексті важливості для бінесу, ринок Форекс в Україні та специфіка його роботи.
Заступник Голови Правління АТ "Альпарі Банк"
Андрій Гайдуцький
Має 15-ти річний досвід роботи в банках (АТ "Альпарі Банк", АТ "Укрексімбанк", Національний банк України). У 2015-2017 рр. запускав прозору приватизацію, працюючи заступником Голови Фонду державного майна України, зокрема успішно закрив угоду з продажу Українського банку реконструкції і розвитку (УБРР) іноземному інвестору з Китаю. У 2003-2004 рр. навчався на МВА-програмі у KDI School of Public Policy & Managent (Південна Корея) у 2010 році отримав ступінь доктора економічних наук. Ключові сфери експертизи: стратегія розвитку роздрібного банкінгу, кількісний і якісний аналіз банківських продуктів та процесів для рітейлу, розробка і запуск цифрового рітейл-банку (онлайн банкінгу). Вивчав найкращі практики запуску цифрових банків (Revolut, Mozo, Monese, N26, Atom).
Директор департаменту кореспондентських відносин та структурного фінансування АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»
Владислав Бережний
Має багаторічний досвід роботи на банківському ринку України та в Групі Креді Агріколь. Експерт у сфері міжбанківських відносин, торгового та структурного фінансування. Керував розвитком продуктів структурного фінансування в банку КРЕДІ АГРІКОЛЬ, Україна. Реалізував низку проектів регіональної співпраці із банками Групи Креді Агріколь із фінансування торгівлі. Виступав ініціатором запровадження міжнародних стандартів документарних операцій в Україні. Є активним учасником робочих груп НБУ та НАБУ із реформування ринку банківських послуг. Ключові сфери експертизи для консультацій: взаємодія банку із ринком, оцінка макроекономічних та глобальних чинників на розвиток бізнесу; роль та динаміка ринку торгового фінансування в Україні; ефективне використання інструментів торгового фінансування: акредитиви, гарантії, векселі, факторинг і т.і.; альтернативні інструменти фінансування, у т.ч. за допомогою міжнародних фінансових інститутів; управління класичними і новими ризиками у міжнародних операціях; роль банківської спільноти у розвитку ринку, кооперація та конкуренція.
Голова Правління Української асоціації фінтех та інноваційних компаній
Ростислав Дюк
14 років пропрацював у банківському ризик-менеджменті, пройшов шлях від аналітика до заступника голови правління. З 2016 по 2018 роки керував напрямком "Електронні фінанси" в проекті USAID "Трансформація фінансового сектору". Зараз Ростислав очолює Українську асоціацію фінтех та інноваційних компаній, яка об’єднує різноманітні компанії, що працюють у digital finance та пов’язаних сферах - від стартапів до традиційних гравців ринку та інвесторів.
Графік вирішення
07 лютогоРеєстрацію відкрито!Можна реєструватись, ознайомлюватись з кейсовим завданням, створювати команду та ставити запитання до менторів та організаторів.
13 березняЛекція 1 "Технології та банкінг майбутнього"🔹Ключові зміни в банкінгу та фінансах в контексті новітніх технологій та роботизації. Запис відео-трансляції дивіться за посиланням 👉 https://youtu.be/ZlUnoYCAPeQ
02 квітняЛекція 2 "Організація майбутнього"🔹 Нюанси формування корпоративних цілей, процеси організацій майбутнього та про переваги використання даних у фінансовій системі. Запис відео-трансляції дивіться за посиланням 👉 bit.ly/2CTZaPM
03 квітняРекомендації щодо вирішення кейсуЯк працювати з кейсом. Виступ Андрія Котюжинського, директора Operation Transformation, Deloitte дивіться у відео з 2 години 3 хв за посиланням 👉 bit.ly/2CTZaPM
07 квітня
21 квітня
Прийом заявок на менторські консультації Завантажте першу версію свого рішення всередині кабінету кейсу та заповніть форму для вибору ментора за посиланням 👉 bit.ly/2Uj8UxP У відповідь ви отримаєте фідбек та свого наставника для доопрацювання рішення.
12 квітня
15 травня
Доопрацювання рішень кейсу спільно з менторамиДетальна робота з менторами, фіналізація попереднього вирішення кейсового завдання
15 травняДедлайн прийому рішеньУсі учасники завантажують свої рішення в розділі "Подати рішення" (Дедлайн о 23:59)
23 травняВідбір фіналістівПеревірка рішень та оголошення фіналістів, які захищатимуть свої рішення перед суддівською колегією
31 травняФіналВідкритий захист фінальних рішень відбудеться у приміщенні Національного банку України.
15 червняПочаток стажуванняСтажування розпочнеться у відповідному підрозділі Національного банку або банку-учасника.

Організатор
Національний банк України – це сучасний, інноваційний, відкритий і незалежний центральний банк, який є лідером розвитку фінансової екосистеми, дбає про користувачів фінансових послуг, інтегрований до європейської спільноти центробанків, має довіру суспільства та міжнародних партнерів. НБУ - це ...
Суддівська колегія кейсу
Роман Борисенко
Заступник Голови Національного банку України
Ольга Прохоренко
Директор Департаменту персоналу, НБУ
Сергій Карпенко
Директор Департаменту стратегії та розвитку, НБУ
Олександр Бевз
Директор Департаменту ліцензування, НБУ
Вячеслав Апарін
Начальник управління оцінки та мотивації персоналу
Олена Бойченко
Директор Human Capital, Делойт
Андрій Котюжинський
Директор Operation Transformation, Делойт
Ольга Горбановська
Партнер, керівник практики People Advisory Services, EY в Україні
Представники суддівської колегії
Список суддівської колегії ще формується.
Участь
Вартість:
Безкоштовно
Напрямок:
Фінанси
Мова:
українська, English
Команда:
1-5 осіб
Спеціалізації:
Finance
Public Finance
Вимоги до учасників
  • Любов до фінансів та жага до реформування банківського та фінансового сектору України
  • Громадянство України
  • Тільки для студентів та випускників 1-3 років
  • Брати участь можна самостійно або в команді від 2 до 5 осіб
Кейсодавець
Тип:
Урядова
Галузь:
Banking sector
Географія:
Національна
Сайт:
Cookie-сповіщення
Ми та наші сторонні партнери використовуємо файли cookie на нашому сайті, щоб запропонувати вам зручнішу навігацію, аналізувати відвідуваність сайту та надавати персоналізований контент, докладніше уПолітиці використання файлів cookie.Якщо ви натиснете «Прийняти cookie», ви дасте згоду на використання нами cookie. Щоб змінити налаштування файлів cookie (у тому числі переглянути інформацію про те, як вимкнути файли cookie), натисніть«Налаштування файлів cookie»